Pro účinkující

Nájezd možný již v pátek 1.9.2017 během dopoledních hodin, prosíme možné účastníky o nahlášení se telefonem, nebo e-mailem, pořadatelům, kvůli počtů lidí aut atd.

Kdo budete chtít pomoci s přípravou kulis a užít si nás, je zde možnost táboření již od pondělí 28.8.2017

Kostýmová povinnost od pátku 00-00hod do Soboty 00-00. 

Doba z které to je a vhodné oblečení do bitvy

Přátelé a kamarádí, obracím se na Vás v tomto odstavečku s následujícím.

A) Doba - není dána přesná datáž, jde o smyšlený příběh, jde o naši skvělou všegotiku, takže dotazy zda mohou přijet bojovníci z ranného středověku včetně Vikingů jsou zbytečné a opověď zní, samozřejmě že ANO!

B) Pro letošní rok, nebude žádná tvrz, půjde o tzv. polní bitvu s malou kulisou. Vezměte si tedy vybavení jaké uznáte za vhodné na tomu podobný střet. 

Pravidla a potřeby Táboření

 Voda: Na bitvišti je z rodinného domku natažena voda, bude se nacházet vedle Taverny u Ruky, voda je pitná avšak ze studny a není ošetřena, kdo je trošku choulostivější, a nebo bude vysloveně vyžadovat vodu ošetřenou z řádu, je mu k dispozici voda na Sokolských toaletách, vezměte si sebou nádoby na vodu. V prostorách sokolovny najdete i sprchy, pokud někdo budetet mít zájem je možnost se i osprchovat, toaletní potřeby si vezměte vlastní.

Oheň: Na bitvišti bude zásoba krajinek, které zbydou ze stavby kulis, jsou Vám k dispozici, ale po zkušenostech z minulých ročníků je toto dřevo mokré a špatně hoří! Na bitvišti bude pro letošek připraveno i nějaké klestí z okolních stromů, poražených na Jaře, které nám tam zanechal majitel pozemku, vše se může spálit, i přesto doporučuji si vzít alespoň na roztopení něco málo suchého dřeva z Vašich zásob, nemáme bohužel prostředky na zajištění vysušeného palivového dřeva pro všechny. Díky za pochopení. Rozdělávání ohňů je povoleno buď ve vyvýšených ohništích, nebo vykopejte jámu a při nedělním úklidu ji opět zahrňte a přikryjte drnem, tak aby ohniště nebylo na první pohled poznat! 

WC: Přímo v místě konání akce budou přistaveny jako obvykle čtyři mobilní záchodky, servis je objednán na sobotní odpoledne cca okolo 17:00. Další WC najdete v prostorách nedaleké sokolovny, kde jsou splachovací toalety.

Parkování: Parkoviště je umístěno mimo tábor. Z důvodu nedostatku místa je nutno, ihned po příjezdu, veškeré vybavení vyložit z vozu a ihned s ním odjet na parkoviště, které se nachází na asfaltovém hřišti za sokolovnou.

Tábořiště:  Po přijezdu sežeňte u stanu prezentace člena z organizátorského týmu, který se Vás poptá na detajly vašeho ležení a podle velikosti Vám určí místo, kde budete moci tábor rozložit, prosíme Vás, dbejte pokynů těchto lidí. Bubliny a nedobové stany, budou mít své zvláštní místo tak je prosíme také hlašte. Pokud máte ve svém středu někoho kdo má bublinku ale chce tábořit s Vámi dobovkami, je to možné ale večer bublinu postaví, přespí a ráno ji zbourá. Děkujeme za dodržování pokynů.

Odpadky: V místě prezentace vyzvedněte igelitové pytle pro odpad, ten v neděli buď zaneste vedle Taverny u Ruky, nebo zanechte v místě táboření, my si pytle posbíráme. Chtěl bych Vás všechny však poprosit, dbejte na pořádek v celém táboře. Jednou z podmínek zapůjčení prostor je bezvadný úklid po pořádání akce. 

 

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode